Ogilvy Istanbul

Ogilvy & Sen

David Ogilvy'nin "Sonsuz Mutsuzluk" kitabını okuduysan, egonu kapının önünde bırakmaya hazırsan, merak etmeye cesaret ediyorsan, bekleriz.

copy.jpg

Reklam Yazarı / Ogilvy Istanbul

İyi bir giriş cümlesinin kocaman paragraflardan daha önemli olduğunu bilen bir reklam yazarı arıyoruz. Kreatif direktörlerinin sağ kolu, sanat yönetmeninin eli ayağı olacak; ekip arkadaşlarının kalbini, jürilerin like’ını çalacak bir fikir insanı. Fikirlerini klavye başında değil; filmlerde, şarkılarda, el değmemiş tozlu sayfalarda arayan bir mecnun. Müşteri sunumundan çıkıp offline görmeye giderken bindiği takside şoförün “Aaa o reklamı siz mi yaptınız?” demesiyle huzur bulan o çılgın sensen, bekleriz.

Screen Shot 2017-10-05 at 10.45.53.png

Art Direktör / Ogilvy Istanbul

Doğrusu "Sanat Yönetmeni" tabi ama biz bunlara takılmayan bir çalışma arkadaşı arıyoruz. "En az beş yıl deneyimli" demek zorundayız ama bizi işlerinin olgunluğuyla kandıracakları da bekliyoruz. Mesleğinin tanımının değişmekte olduğunun farkında; bununla savaşan değil, ayak uyduran bir tavırda. Sokaktan haberdar, uzaklara aşina. Odada kimse yokken bile "Biz" diye konuşan, bizi her birimizin ötesinde tutan... "Bu benim" ya da "ben böyle biri olmak istiyorum" diyorsan, bekleriz. 

20414112_1420611444691388_4204202566400753348_o.png

Medya Direktörü / Ogilvy PR Istanbul

En az 5 yıl PR sektöründe Medya Direktörü olarak görev almış, global ve ulusal büyük çaplı müşterilerle çalışma deneyimi olan, yönetim ve koordinasyon becerileri yüksek dijital ve sosyal medya konusunda deneyimli #MedyaDirektörü arıyoruz.