The North Face’in iletişim ajansı Ogilvy PR oldu

Ogilvy PR, seçkin müşteri portföyünü alanında lider markalarla genişletmeye devam ediyor. 50 yılı aşkın deneyimiyle dünyanın en büyük outdoor giyim markalarından biri olan The North Face’in Türkiye’deki iletişim danışmanlığını Ogilvy PR yürütecek.

The_North_Face_logo.jpg

 

Dünyada ve Türkiye’de outdoor sporların vazgeçilmez markası The North Face, iletişim faaliyetlerini, ulusal ve global çapta farklı sektörlerden pek çok seçkin markanın ihtiyaçlarına çözümler sunan Ogilvy PR ile yürütme kararı aldı. Ogilvy PR, The North Face markasına kurumsal iletişim, marka iletişimi, medya ilişkileri ve kriz yönetimi konularında hizmet sunacak.

San Francisco’da küçük bir mağaza ile 1966 yılında hayata geçirilen The North Face markası, 50 yılı aşkın süre içerisinde dünyanın önde gelen outdoor markalarından biri haline geldi. The North Face, dağcılık, tırmanış, kar sporları gibi dayanıklılık gerektiren sporlarla ilgilenen maceracılardan amatörlere, gezginlere, hatta doğa özlemi çeken kentlilere kadar herkes için geniş bir ürün gamı sunuyor. İnovasyon odağıyla hareket eden markanın son teknolojiler kullanılarak geliştirilen ürünleri eşsiz tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Reklam, PRDavid OgilvyNewBiz