#YAKIŞIRSANA’ya Avrupa’dan prestijli ödül

AVON’un ön yargılara karşı çıkarak kadın futbolunda farkındalığın artması için hayata geçirdiği #YAKIŞIRSANA kampanyası Avrupa’dan ödülle döndü. #YAKIŞIRSANA Avrupa’nın fark yaratan iletişim projelerinin ödüllendirildiği European Excellence Awards 2018’de Türkiye’yi gururlandırdı.

Read More
PRDavid Ogilvyavon, odul
Felis’ten Avon’a ‘Yakışır Sana’ ödülü

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Felis Ödülleri, Brand Week İstanbul kapsamında düzenlenen törenlerle sahiplerini buldu. Sektörün en yaratıcı ve etkili işlerinin değerlendirildiği Felis Ödülleri’nde Avon’un BJK Kadın Futbol Takımı sponsorluğu kapsamındaki Yakışır Sana kampanyası ile Avon ve Ogilvy İstanbul, PR alanında Sponsorluk Yönetimi ödülünü kazandı.

Read More
ReklamDavid OgilvyAvon, odul
80’inci yaşını kutlayan Nescafé, kahve keyfinin nice 80 yıllar daha sürmesi için çalışıyor

1938’de Nestlé tarafından 8 yıl süren araştırmalar sonucu ortaya çıkan çözünebilir kahve Nescafé, bugün dünyada 150’den fazla ülkede kahveseverlerle buluşuyor. 1953’te Everest’e başarıyla yapılan ilk tırmanış, 1969’da Ay’a atılan ilk adım gibi bir çok etkileyici hikayenin parçası olan Nescafé bu sene 80. Yılını kutluyor.  

Read More
PRDavid Ogilvy
Ogilvy İstanbul deneyimli isimlerle ekibini güçlendiriyor

Ogilvy, 70’inci yaşını kutlamaya hazırlandığı bu günlerde, dünya çapındaki tüm ofislerinde “Yeni Dönem” (Next Chapter) adını verdiği dönüşüm yolculuğu ile sektör için model olacak yepyeni bir yapıya imza atıyor. Bu kapsamda Ogilvy İstanbul da sektörün önemli isimleriyle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Reklam dünyasının deneyimli ismi Doruk Özer, Eylül ayı itibarıyla Ogilvy İstanbul’da çalışmaya başladı. Özer, bundan böyle 12 yıllık deneyim ve enerjisiyle Ogilvy İstanbul’a katkıda bulunacak. 

Read More
ReklamDavid OgilvyAtama
Ogilvy 70 yaşında

İletişimin tüm disiplinlerini aynı çatı altında buluşturan Ogilvy, markalarla insanlar arasında samimi ve gerçekçi bağlar kurmanın incelikleriyle geçen 70 yılı geride bırakıyor. David Ogilvy’nin “Değişim bizim hayat enerjimizdir” sözünden esinlenerek değişimi ilk günden bu yana en temel ilkesi olarak benimseyen Ogilvy, yeni yaşını kutlarken de geçmiş yerine geleceğe odaklanıyor. 83 ülkede 132 ofisle hizmet veren ajans global doğum günü kutlaması için sosyal medyada iletişimin gelecek 70 yılını gündeme alıyor. Bu kapsamda 24-28 Eylül tarihleri arasında tüm dünyadan Ogilvy çalışanlarının iletişim sektörünün geleceğine ilişkin öngörülerini paylaşıyor.

Read More
PR, ReklamDavid Ogilvy
Ogilvy, Pirelli’nin Türkiye’deki iletişim ajansı oldu 

Farklı sektörlerden yerel ve global pek çok seçkin markanın iletişim ihtiyaçlarına çözümler sunan Ogilvy güçlü müşteri portföyünü, alanında lider kurumlarla büyütmeye devam ediyor. Premium ve prestij segment lastikler orijinal ekipman dünya lideri olan Pirelli’nin Türkiye operasyonu Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini Ogilvy çatısı altında yürütme kararı aldı.  

Read More
PRDavid OgilvyNewBiz
Ogilvy’de “Yeni Dönem” başlıyor

İletişim sektöründe, müşteri davranışlarında ve medya ortamında yaşanan büyük dönüşüm karşısında markaların değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere harekete geçen Ogilvy, yeni bir organizasyon yapısı ve marka kimliği ile yola devam ediyor. Ajans, 70 yıl önce doğuşunda aktif rol aldığı sektör için model olacak yepyeni bir yapı oluşturuyor.

Read More
PR, ReklamDavid OgilvyLansman
Ogilvy Türkiye, Health & Wellness İnisiyatifi’ni Türkiye’de tanıttı

Ogilvy’nin dünyanın pek çok ülkesinde hayata geçirdiği Health & Wellness İnisiyatifi Türkiye’de tanıtıldı. Health & Wellness İnisiyatifi’ni Türkiye’de başlatarak önemli öncü bir rol üstlendiklerini belirten Ogilvy Türkiye Ülke Başkanı Emine Çubukçu, “Bugüne kadar sürdürdüğümüz başarılı çalışmaları genişleterek müşterilerimize daha yüksek bir stratejik ortaklık ve geleceğin iletişim dünyasını şekillendiren bir hizmet yelpazesi sunmaktan heyecan duyuyorum” dedi.

Read More
Ogilvy İstanbul, Contemporary İstanbul’un iletişim ajansı oldu

Ogilvy İstanbul, güçlü müşteri portföyünü, alanında lider markalarla büyütmeye devam ediyor. Türkiye’nin çağdaş sanat alanında akla gelen ilk markası Contemporary Istanbul, tüm iletişim faaliyetlerini, Ogilvy İstanbul çatısı altında yürütme kararı aldı. Ogilvy İstanbul, Contemporary Istanbul’a reklam, halkla ilişkiler ve sosyal medyayı da kapsayan tüm iletişim disiplinlerinde hizmet verecek.

Read More
Reklam, PRDavid OgilvyNewBiz
Ogilvy İstanbul’un kreatif ekibi genişliyor

Bugüne dek imza attığı pek çok çalışmasıyla reklam dünyasının ödüllü isimleri arasında yer alan Önder Bayraktar, profesyonel kariyerine Ogilvy İstanbul’da Kreatif Direktör olarak devam ediyor. Reklam kariyerinde 14 yılı geride bırakan Bayraktar, Ocak 2018 itibarıyla Ogilvy İstanbul Executive Kreatif Direktör Selim Ünlüsoy’un ekibine katıldı.

Read More
ReklamDavid OgilvyAtama